Dni Andrychowa 2021

Dni Andrychowa 2021

Fantastyczne wydarzenie, które cyklicznie odbywa się w połowie sierpnia. Dni Andrychowa cieszą się dużą popularnością mieszkańców, choć wśród uczestników nie brakuje dużych rzeszy turystów. Stanowią sposób na weekendowe spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich i znajomych przy dobrej zabawie, głośnej muzyce na żywo i wielu dodatkowych atrakcjach. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia i już dziś szykują się na nią rodziny z okolicznych gmin powiatu andrychowskiego. Dlaczego?

Wiele koncertów w różnych stylach muzycznych

Andrychów ma bogatą kulturę przez co szanuje wszystkich artystów bez względu na rodzaj uprawianej sztuki czy muzyki. Dlatego też na Dniach Andrychowa w dużej mierze będzie można posłuchać wspaniałej muzyki nie tylko lokalnych wokalistów. Już pierwszego dnia odbędzie się koncert w folkowym klimacie. Młoda grupa artystów podbija serca polskiej publiczności. Samo wydarzenie będzie miało miejsce w parku miejskim w okolicach fontann. To tu rozgrywać się będzie większość koncertów i atrakcji. Wśród popularnych gatunków muzycznych będzie można usłyszeć muzykę hip-hopową, reggae, folkową, a także góralską ludową i rockandrollową.

Dodatkowe atrakcje, które czekają na uczestników

Poza wyśmienitymi koncertami władze miasta przygotowały również wiele innych propozycji, głównie skierowanych do najmłodszych odbiorców. To właśnie specjalnie dla dzieci powstanie strefa dmuchańców, gdzie każdy brzdąc ( i nie tylko) będzie mógł spożytkować swoją energię. Dodatkowo w pobliskich miejscowościach współpracujących z Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie odbędą się dwa ciekawe przedstawienia. Ale to nadal nie wszystko. Zainteresowani będą mogli swobodnie się pożywić dzięki strefie kulinarnej, obecnej przez cały okres trwania Dni Andrychowa. Impreza ma charakter darmowy i może przyjść na nią dosłownie każdy. Władze zapraszają do udziału również osoby, które tymczasowo znajdują się w powiecie andrychowskim.