Zmiana stacji: Dziennikarz Robert Fraś przechodzi do Radia Bielsko

Zmiana stacji: Dziennikarz Robert Fraś przechodzi do Radia Bielsko

Po niemal 16 letniej współpracy, znany dziennikarz radiowy i lektor, Robert Fraś, oznajmił o swoim odejściu z Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie. Zaskakujące dla wielu, najbardziej rozpoznawalny głos regionu decyduje się na opuszczenie redakcji, do której był przywiązany przez większą część swojej kariery.

Fraś podkreślił, że po prawie sześciu latach pracy, czas nadszedł na profesjonalne zmiany. Wyraził wdzięczność dla wszystkich osób, z którymi miał okazję współpracować, a także poinformował o przeprowadzeniu przez siebie niemal 8 tysięcy wywiadów radiowych. Te lata spędzone w Radiu Andrychów i Nowinach Andrychowskich określił jako świetny czas. Teraz jednak czeka go nowe wyzwanie – pracę w serwisach informacyjnych Radia Bielsko.

Znanym na andrychowskim rynku, Robert Fraś to nie tylko dziennikarz radiowy i lektor. Jego przyjazny i niepowtarzalny głos można usłyszeć nie tylko w radio, ale również np. w hipermarketach. Owszem, Fraś nie tylko zajmuje się dziennikarstwem radiowym, ale również nagrywa spoty dla sieci handlowych.