„Chałupa” wraca do życia z kulturą

„Chałupa” wraca do życia z kulturą

To doskonała informacja dla wszystkich miłośników kultury i teatru. Po prawie półtora rocznej przerwie do „życia” powraca PTTK „Chałupa”. I choć nie można powiedzieć, że działalność Chałupy całkowicie zanikła, to przez ten długi okres była ona mocno ograniczona. To dlatego właśnie tak bardzo cieszy stopniowy powrót Klubu Podróżnika.

Pierwsze próby organizacji wycieczek wyjazdowych

Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie koła ostatnie miesiące w znacznym stopniu ograniczyły jego działalność. Wszystko wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie „Chałupa” ponownie zacznie organizować wyjazdy. Wcześniej nie było spotkań w Klubie Podróżnika, wyjazdy na spektakle organizowane w powiecie także były odwoływane. Na szczęście teraz istnieje możliwość wznowienia działalności, przynajmniej w odrobinę szerszym zakresie niż przez ostatnie półtora roku.

Pierwszy planowany wyjazd już jutro!

Już 13go września o godzinie 16:30 nastąpi zbiórka na przystanku przy ul. Lenartowicza 7 skąd wszyscy zainteresowani wyruszą na przedstawienie pt. ”Szaman. Spektakl reporterski”. To innowacyjne połączenie opowieści o szamanie z dramatem i stand – upem. Dopełnieniem całego obrazu będą fascynujące zdjęcia rytuałów oraz muzyka na żywo wykonywana na autentycznych syberyjskich instrumentach. Przedstawienie zapowiada się więc bardzo ciekawie. Z pewnością wzbudzi wiele kontrowersji, o co chodzi artystom biorącym w nim udział.

To niepowtarzalna okazja do wspólnego spotkania po tak długim czasie. Sam wyjazd jest okazją do poznania tego, co do tej pory nieodkryte. Historii dwojga osób, które spotykają się na ulicach Warszawy. A co ciekawsze, ich losy połączone są człowiekiem, który żyje ponad osiem tysięcy kilometrów od nich. Niezwykła przygoda połączona z tajemnicą i czarami. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Tym bardziej, że w obecnej sytuacji pandemicznej trudno ocenić, kiedy nadarzy się kolejna taka okazja.