Ważna informacja dla mieszkańców Andrychowa na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca

Ważna informacja dla mieszkańców Andrychowa na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca

Wybory do Parlamentu Europejskiego zaplanowane na niedzielę, 9 czerwca, zmuszają wiele osób do poruszania się poza swoje normalne trasy. Dla mieszkańców Andrychowa, takie głosowanie oznacza korzystanie z tych samych punktów wyborczych, co zawsze, między godzinami 7:00 a 21:00.

Dodatkowe usługi autobusowe zostaną uruchomione w gminie Andrychów na dzień wyborów. Choć te dodatkowe kursy nie są liczne, oferują alternatywę dla tych, którzy mogą potrzebować dodatkowego transportu w tym dniu.

Urząd Miejski w Andrychowie wydał komunikat dla mieszkańców, informując o szczegółowym harmonogramie dodatkowych kursów. W dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, 9 czerwca 2024 roku, dla wyborców zostaną dodane dodatkowe kursy na liniach autobusowych nr 5 i 9.

Zgodnie z informacjami Urzędu Miejskiego w Andrychowie, autobus linii nr 9 odjeżdża z ulicy 1 Maja w Inwałdzie o godzinach 8.00, 13.00 i 17.00. Autobus linii nr 5, który kursuje na trasie Sułkowice – Nawieśnica, odjeżdża z dworca autobusowego obok stacji BP o godzinie 14.00.