Apel do mieszkańców Andrychowa: poszukiwane osoby, które były świadkami zdarzenia drogowego

Apel do mieszkańców Andrychowa: poszukiwane osoby, które były świadkami zdarzenia drogowego

Zwracam się do wszystkich obywateli Andrychowa z prośbą o pomoc w odnalezieniu potencjalnych świadków kolizji, która zaszła w poniedziałek, 4 grudnia, około godziny 16:30. Zdarzenie to miało miejsce na niebezpiecznym zakręcie przy ulicy Traugutta, praktycznie pod samym sklepem ziołowym.

W pojazd uczestnika ruchu uderzył niekontrolujący swoją prędkość kierowca, który najprawdopodobniej kierował większym samochodem – prawdopodobnie niebieskim lub granatowym SUV-em lub małym dostawczakiem. Tenże kierowca mknął niezwykle szybko, zajmując prawie całą szerokość jezdni swoim pojazdem, kiedy zaczynałam wjeżdżać w ów zakręt od strony ulicy Słowackiego.

Droga była tego dnia bardzo trudna do pokonania i zdarza się, że każdy może stracić kontrolę nad pojazdem. Niemniej jednak, w tym konkretnym przypadku, wydaje się, że na zachowanie tego kierowcy na drodze wpłynęło kilka aspektów. Nie byłoby problemu, gdyby po kolizji zatrzymał się, wysiadł ze swojego samochodu i sprawdził, czy nie musi udzielić komuś pomocy. Niestety, kierowca po prostu odjechał z miejsca zdarzenia – uciekł jak tchórz!