Wyjątkowa atrakcja sportowo-rekreacyjna w Gminie Andrychów

Wyjątkowa atrakcja sportowo-rekreacyjna w Gminie Andrychów

Nowa instalacja sportowa: flow-park

Z pewnością wielu mieszkańców Sułkowic zastanawia się, jaki obiekt jest montowany przy ulicy Beskidzkiej. To pierwszy na terenie Gminy Andrychów Flow-Park. Taką instalacją może się pochwalić wiele miejscowości w całej Polsce, ale wciąż nie wszędzie można spotkać tego typu obiekty sportowe, zainstalowane w przestrzeni publicznej, z których skorzystać może każdy zainteresowany amator ruchu na świeżym powietrzu.

Flow-parki cieszą się coraz większą popularnością, nie są to tzw. siłownie pod chmurką, które przyciągają sporo osób i to nie tylko młodych, ale również seniorów, którzy mogą bez problemu ćwiczyć na urządzeniach niewymagających szczególnej formy fizycznej.

Flow-park trudno nie zauważyć, z uwagi na charakterystyczny wygląd. Jest to instalacja złożona z drabinek, drążków, mostków, które pozwalają wykonywać wiele różnorodnych ćwiczeń.

Publiczna strefa ćwiczeń

Z połączonego systemu różnych przyrządów można korzystać wykonując ćwiczenia bazujące na ciężarze własnego ciała. Są to przede wszystkim ćwiczenia siłowe, ale nie tylko. Flow-parki pozwalają także na wykonywanie treningu akrobatycznego.

Dzięki wyjątkowemu charakterowi instalacji można z powodzeniem rozwijać swoje umiejętności w zakresie różnych typów gimnastyki.

Sułkowicki flow-park usytuowano w miejscu, które idealnie się do tego nadaje. Łatwo tam trafić i warto zatrzymać się na dłużej, nawet, a może szczególnie wtedy, gdy jeszcze nie rozpoczęliśmy swojej przygody z ćwiczeniami na wolnym powietrzu, które są bardzo wskazane dla kształtowania dobrej formy psychofizycznej.

Inauguracja flow-parku już w pierwszych dniach listopada.

Zaczynasz swoją przygodę z treningiem? Zobacz jakie są rodzaje najpopularniejszych ćwiczeń.