Prace dotyczące rozbudowy popularnego parku handlowego Big Andrychów już rozpoczęte

Prace dotyczące rozbudowy popularnego parku handlowego Big Andrychów już rozpoczęte

Zaczynamy kolejny etap intensywnych prac – rozbudowę znanego parku handlowego Big Andrychów. Zakończenie wszystkich prac planowane jest jeszcze na ten sam rok.

Big Andrychów to park handlowy, który cieszy się niesłabnącą popularnością i uważany jest za jedno z największych tego typu miejsc w naszym regionie. Właściciel obiektu postanowił podjąć decyzję o jego rozbudowie, a pierwsze kroki zostały już podjęte – od strony głównego wjazdu przy ulicy Biała Droga pojawiło się ogrodzenie. Ta dodatkowa przestrzeń handlowa ma za zadanie wzbogacić ofertę zakupową dla klientów, a całość prac powiększających powinna dobiec końca jeszcze w bieżącym roku.

Jesienią 2022 roku wprowadziliśmy markę BIG, symbolizującą nowoczesność, aktywność oraz przyjazność dla klientów wśród parków handlowych, a punktem wyjścia był właśnie Andrychów. Od tamtego momentu nasza sieć parków handlowych BIG dynamicznie się rozwija na terenie Polski, a BIG Andrychów jest doskonałym przykładem tworzenia silnych relacji z klientami, budowania rozpoznawalności marki oraz efektywnej współpracy z najemcami, realizowanej dzięki wsparciu marketingowemu i promocjom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i sympatii klientów i najemców, postanowiliśmy rozbudować BIG Andrychów, aby uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do zakupów i spędzania czasu, a jednocześnie miejscem sukcesu komercyjnego dla naszych najemców – mówi Eran Levy, CEO BIG Poland.

Obecnie BIG Andrychów dysponuje powierzchnią 24000 mkw GLA. Po przeprowadzeniu rozbudowy, powierzchnia GLA wzrośnie o dodatkowe 1500 mkw. Obiekt został zbudowany z uwzględnieniem aspektów środowiskowych i społecznych, co czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych i przyjaznych miejsc dla lokalnej społeczności na mapie Andrychowa.