Emocjonalne pożegnanie długoletniej pracownicy magistratu w Andrychowie

Emocjonalne pożegnanie długoletniej pracownicy magistratu w Andrychowie

W przepięknej scenerii andrychowskiego ratusza odbyło się uroczyste pożegnanie Grażyny Łobody, która po trzech dekadach pracy na stanowisku sekretarza Gminy Andrychów i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w tym mieście, postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę.

Uroczystość została zorganizowana 27 lutego, we wnętrzu konferencyjnym Urzędu Miejskiego w Andrychowie. To wyjątkowy dzień dla Grażyny Łobody, która po 40 latach niezawodnej służby dla społeczności lokalnej, podczas której „przetrwała” kadencje wielu burmistrzów i przyczyniła się do zawarcia setek małżeństw, zdecydowała o zakończeniu swojej zawodowej działalności.

Tego wyjątkowego dnia nie mogło zabraknąć kwiatów, prezentów oraz dyplomów gratulacyjnych. Wszyscy zebrani składali serdeczne podziękowania i ciepłe słowa uznania dla pani Grażyny. Przepełniona emocjami, wyznała, że praca w urzędzie dostarczała jej niesamowitej satysfakcji, a nawet bywało, że poświęcała jej więcej czasu niż własnej rodzinie. Niemniej jednak, jak podkreślała, czerpała z niej wielką radość.

Po przejściu Grażyny Łobody na emeryturę, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego od 28 lutego została Agnieszka Okinczyc, a jej zastępczynią – Grażyna Hankus. Odnośnie stanowiska sekretarza gminy, planowane jest ogłoszenie konkursu lub awans zawodowy spośród pracowników magistratu.