Nowa galeria handlowa w Andrychowie

Nowa galeria handlowa w Andrychowie

Galeria Andrychów rozpoczyna działalność

Andrychów ma nową galerię handlową. Od 25 listopada 2021 r. można już robić zakupy w większości sklepów, które zaplanowały działalność w placówce. W chwili obecnej zdecydowana większość punktów jest już otwarta, ale nie wszystkie.

Kolejne rozpoczną działalność w drugiej połowie grudnia, czyli jeszcze przed świętami. Najprawdopodobniej będzie to 17 grudnia. Tego dnia wszystkie sklepy zaproponują swoją ofertę klientom. Zaplanowano również uroczysty przedświąteczny koncert.

Wszystkie prace przy galerii i w jej otoczeniu zakończone zostaną wiosną przyszłego roku, niemniej już teraz można korzystać z niemal całej infrastruktury, między innymi z wygodnego parkingu, obliczonego na setki miejsc.

W dniu otwarcia Galerii Andrychów, podobnie jak innych tego typu obiektów, nie mogło zabraknąć ofert specjalnych i promocji, z których skorzystali licznie przybyli pierwsi klienci.

Galeria znacznie rozszerza i wzbogaca ofertę handlową Andrychowa. Klienci będą teraz mogli na miejscu i w komfortowych warunkach dokonywać zakupów, zarówno w mniejszych sklepach, jak i w wielkopowierzchniowych marketach.

Nie tylko sklepy

Choć dominującą liczbę lokali w nowej galerii zajmują sklepy, w tak dużym – jak na warunki niewielkiego miasta – obiekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na usługi. Klienci będą mogli korzystać z szerokiej gamy usług.

Łącznie w Galerii Andrychów działać będzie trzydzieści jeden sklepów i punktów usługowych o różnych powierzchniach.

Są to cieszące się największą popularnością sieciowe sklepy odzieżowe, sklepy obuwnicze, drogerie, sklepy oferujące sprzęt RTV i AGD, sklepy meblowe, sklep budowlany i supermarket.

Według władz miasta otwarcie galerii handlowej to duży sukces – nie tylko oferta handlowa w mieście zostanie znacznie urozmaicona, ale również rynek pracy stanie się atrakcyjniejszy dla mieszkańców miasta i okolic.