Urząd Gminy Kęty i nowa osoba w zespole

Urząd Gminy Kęty i nowa osoba w zespole

Aneta Bogacz jest kobietą, która zaskakuje wszystkich swoją energią i pozytywnym myśleniem. To właśnie ona, kilka dni temu została nową dyrektorką wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Gminy Kęty. Jest popularną i lokalnie znaną działaczką społeczną, inicjatorką rozmaitych akcji, harcerką oraz… sportowcem. To właśnie dzięki biegom nigdy się nie poddaje. Także na płaszczyźnie zawodowej.

Co jeszcze wiadomo o Pani Anecie?

Nowa dyrektorka ma 39 lat i jak podkreśla, jest mamą dwóch fantastycznych synów. Posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne, na takich kierunkach jak: wychowanie fizyczne i zdrowotne z turystyką, praca socjalna i opiekuńczo-wychowawcza, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, zarządzanie oświatą. Trzeba przyznać, że osiągnięcia naukowe robią imponujące wrażenie. Warto dodać, że również sama kobieta cieszy się nieposzlakowaną opinią i sympatią mieszkańców.

Do tej pory była wicedyrektorką niepublicznego przedszkola „Mały Bystrzak” w Andrychowie. Tam też pracowała jako nauczycielka gimnastyki korekcyjnej i wychowania fizycznego  przedszkolnego. Do dziś jest także instruktorką ZHP Kęty ora dumną drużynową 14. gromady zuchowej Małe Harpagany. Co ciekawsze aktywnie działa również w grupie biegowej Kęckie Harpagany. To kobieta o niezwykłej energii i dużej empatii. Od lat działa we współpracy z oświęcimskim schroniskiem dla zwierząt. Organizuje również bardzo wiele akcji charytatywnych.

Optymistycznie przyjęta przez radnych i mieszkańców

Zaledwie kilka dni minęło od jej nominacji, jednak już teraz Pani Aneta ma za sobą spore poparcie. Dzięki rozmaitym działaniom, których była inicjatorką bądź współorganizatorem dała się poznać lokalnym mieszkańcom. A Ci zgodnie twierdzą, że ta kobieta jest w stanie zdziałać bardzo wiele nie tylko dla gminy, ale i całego regionu.