Mała dziewczynka samotnie spacerująca po Andrychowie wraca do domu dzięki czujności przechodniów i policji

Mała dziewczynka samotnie spacerująca po Andrychowie wraca do domu dzięki czujności przechodniów i policji

Policjanci z Andrychowa przekazują opiece matki małą dziewczynkę, która sama opuściła dom. Dzięki czujności przypadkowych przechodniów – małżeństwa z Andrychowa, niebezpieczna wyprawa dwuletniej dziewczynki szybko dobiegła końca.

W Andrychowie doszło do niecodziennej sytuacji, gdy 2,5-letnia dziewczynka w środku nocy postanowiła wybrać się na samotny spacer. Szczęśliwie, jej przygoda została przerwana przez czujnych przechodniów.

Kilka dni temu, tuż przed północą, dyżurny komendy policji w Andrychowie otrzymał zgłoszenie od mężczyzny i kobiety powracających do swojego domu. Poinformowali oni o małej dziewczynce, która sama spacerowała po jednym z andrychowskich osiedli. Natychmiast na miejsce został wysłany patrol policyjny.

Podczas ustalania szczegółów związanych z odnalezieniem dziecka, na miejscu pojawiła się matka maluchem. Jak tylko zauważyła brak córki w domu, natychmiast skontaktowała się z policją i rozpoczęła własne poszukiwania. W trakcie nieoczekiwanie natrafiła na patrolujących policjantów.